Каляндар

Люты
Граніт-Мікашэвічы Н Гульня асноўнага складу — Каманда «А» 1 - 0
Ліда Г Гульня дублюючага складу — Каманда «Б» (дубль) 2 - 0
Гарадзея Н Гульня асноўнага складу — Каманда «А» 2 - 0
Слуцк Н Гульня асноўнага складу — Каманда «А» 1 - 0
Сакавік
Слонім Г Гульня дублюючага складу — Каманда «Б» (дубль) 0 - 1
Дынама-Брэст Г Гульня асноўнага складу — Каманда «А» 1 - 3
Славія-Мазыр Н Гульня асноўнага складу — Каманда «А» 1 - 0
Дынама-Брэст Г Гульня асноўнага складу — Каманда «А» 1 - 2
Тракай Г Міжнародны таварыскі матч — Каманда «А» 1 - 3
Шчучын Х Гульня дублюючага складу — Каманда «Б» (дубль) 11 - 0
Красавік
Граніт-Мікашэвічы Х Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 1 тур 1 - 0
Граніт-Мікашэвічы Х Чэмпіянат Беларусі 2016 — 1 тур 1 - 1
Крумкачы Г Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 2 тур 2 - 1
Крумкачы Г Чэмпіянат Беларусі 2016 — 2 тур 2 - 1
Віцебск Х Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 3 тур 2 - 2
Віцебск Х Чэмпіянат Беларусі 2016 — 3 тур 0 - 0
Дынама-Брэст Г Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 4 тур 0 - 0
Дынама-Брэст Г Чэмпіянат Беларусі 2016 — 4 тур 2 - 0
Мінск Х Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 5 тур 0 - 3
Мінск Х Чэмпіянат Беларусі 2016 — 5 тур 0 - 1
Травень
Белшына Г Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 6 тур 0 - 0
Белшына Г Чэмпіянат Беларусі 2016 — 6 тур 1 - 1
БАТЭ Х Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 7 тур 1 - 0
БАТЭ Х Чэмпіянат Беларусі 2016 — 7 тур 0 - 1
Іслач Х Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 8 тур 3 - 3
Іслач Х Чэмпіянат Беларусі 2016 — 8 тур 2 - 1
Славія-Мазыр Г Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 9 тур 1 - 4
Славія-Мазыр Г Чэмпіянат Беларусі 2016 — 9 тур 1 - 0
Чэрвень
Тарпеда-БелАЗ Х Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 10 тур 1 - 1
Тарпеда-БелАЗ Х Чэмпіянат Беларусі 2016 — 10 тур 0 - 3
Гарадзея Г Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 11 тур 0 - 1
Гарадзея Г Чэмпіянат Беларусі 2016 — 11 тур 2 - 1
Шахцёр Х Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 12 тур 1 - 0
Шахцёр Х Чэмпіянат Беларусі 2016 — 12 тур 0 - 1
Дынама-Мінск Г Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 13 тур 1 - 2
Дынама-Мінск Г Чэмпіянат Беларусі 2016 — 13 тур 0 - 1
Слуцк Х Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 14 тур 3 - 0
Слуцк Х Чэмпіянат Беларусі 2016 — 14 тур 0 - 0
Ліпень
Нафтан Г Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 15 тур 0 - 2
Нафтан Г Чэмпіянат Беларусі 2016 — 15 тур 2 - 0
Нёман-Агра Г Кубак Беларусі 2016/17 — 1/16 фіналу 0 - 5
Лакаматыў Н Міжнародны таварыскі матч — Каманда «А» 3 - 1
Мінск Г Гульня асноўнага складу — Каманда «А» 1 - 0
Гарадзея Г Гульня асноўнага складу — Каманда «А» 1 - 0
Граніт-Мікашэвічы Г Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 16 тур 2 - 1
Граніт-Мікашэвічы Г Чэмпіянат Беларусі 2016 — 16 тур 0 - 1
Жнівень
Крумкачы Х Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 17 тур 5 - 1
Крумкачы Х Чэмпіянат Беларусі 2016 — 17 тур 2 - 2
Віцебск Г Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 18 тур 1 - 0
Віцебск Г Чэмпіянат Беларусі 2016 — 18 тур 1 - 1
Дынама-Брэст Х Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 19 тур 1 - 1
Дынама-Брэст Х Чэмпіянат Беларусі 2016 — 19 тур 0 - 4
Мінск Г Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 20 тур 3 - 0
Мінск Г Чэмпіянат Беларусі 2016 — 20 тур 0 - 1
Мінск Х Юношеское первенство 2016/17. U16 - Финал (2001) — Матч 1-га этапа 0 - 3
Мінск Х Юношеское первенство 2016/17. U15 - Группа "А" (2002) — 1 тур 0 - 0
Мінск Х Юношеское первенство 2016/17. U15 - Финал (2002) — Матч 1-га этапа 0 - 0
Мінск Х Юношеское первенство 2016/17. U16 - Группа "А" (2001) — 1 тур 0 - 3
Мінск Г Юношеское первенство 2016/17. U19 - Группа "А" (1998/99) — 1 тур 1 - 3
Мінск Г Юношеское первенство 2016/17. U17 - Группа "А" (2000) — 1 тур 1 - 0
Верасень
Іслач Г Юношеское первенство 2016/17. U15 - Группа "А" (2002) — 2 тур 0 - 2
Іслач Г Юношеское первенство 2016/17. U16 - Группа "А" (2001) — 2 тур 0 - 1
Шахцёр Г Юношеское первенство 2016/17. U17 - Группа "А" (2000) — 2 тур 0 - 1
Шахцёр Г Юношеское первенство 2016/17. U19 - Группа "А" (1998/99) — 2 тур 2 - 0
Белшына Х Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 21 тур 2 - 1
РДВАР Х Юношеское первенство 2016/17. U17 - Группа "А" (2000) — 3 тур 3 - 2
РДВАР Х Юношеское первенство 2016/17. U19 - Группа "А" (1998/99) — 3 тур 1 - 1
Белшына Х Чэмпіянат Беларусі 2016 — 21 тур 1 - 0
Дынама-Брэст Х Юношеское первенство 2016/17. U15 - Группа "А" (2002) — 3 тур 2 - 0
Дынама-Брэст Х Юношеское первенство 2016/17. U16 - Группа "А" (2001) — 3 тур 0 - 0
Граніт-Мікашэвічы Г Юношеское первенство 2016/17. U16 - Группа "А" (2001) — 4 тур 2 - 2
Граніт-Мікашэвічы Г Юношеское первенство 2016/17. U15 - Группа "А" (2002) — 4 тур 2 - 0
БАТЭ Г Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 22 тур 2 - 1
БАТЭ Г Чэмпіянат Беларусі 2016 — 22 тур 4 - 0
РЦАР БДУ Г Юношеское первенство 2016/17. U19 - Группа "А" (1998/99) — 4 тур 3 - 1
РЦАР БДУ Г Юношеское первенство 2016/17. U17 - Группа "А" (2000) — 4 тур 1 - 0
Шахцёр Х Кубак Беларусі 2016/17 — 1/8 фіналу 1 - 1
1 - 2 ДЧ
Шахцёр Х Юношеское первенство 2016/17. U16 - Финал (2001) — Матч 1-га этапа 2 - 1
Шахцёр Х Юношеское первенство 2016/17. U15 - Группа "А" (2002) — 5 тур 2 - 2
Шахцёр Х Юношеское первенство 2016/17. U15 - Финал (2002) — Матч 1-га этапа 2 - 2
Шахцёр Х Юношеское первенство 2016/17. U16 - Группа "А" (2001) — 5 тур 2 - 1
Іслач Г Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 23 тур 0 - 2
Іслач Г Чэмпіянат Беларусі 2016 — 23 тур 0 - 0
Слуцк Х Юношеское первенство 2016/17. U17 - Группа "А" (2000) — 5 тур 8 - 0
Слуцк Х Юношеское первенство 2016/17. U19 - Группа "А" (1998/99) — 5 тур 1 - 1
Славія-Мазыр Х Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 24 тур 3 - 0
Славія-Мазыр Х Чэмпіянат Беларусі 2016 — 24 тур 3 - 1
Кастрычнік
Слуцк Г Юношеское первенство 2016/17. U16 - Группа "А" (2001) — 6 тур 2 - 0
Слуцк Г Юношеское первенство 2016/17. U15 - Группа "А" (2002) — 6 тур 0 - 2
Гарадзея Г Юношеское первенство 2016/17. U17 - Группа "А" (2000) — 6 тур 0 - 2
Гарадзея Г Юношеское первенство 2016/17. U19 - Группа "А" (1998/99) — 6 тур 1 - 4
Белкард Х Юношеское первенство 2016/17. U15 - Группа "А" (2002) — 7 тур 2 - 0
Белкард Х Юношеское первенство 2016/17. U16 - Группа "А" (2001) — 7 тур 2 - 1
Граніт-Мікашэвічы Х Юношеское первенство 2016/17. U17 - Группа "А" (2000) — 7 тур 8 - 0
Граніт-Мікашэвічы Х Юношеское первенство 2016/17. U19 - Группа "А" (1998/99) — 7 тур 11 - 0
РЦАР БДУ Г Юношеское первенство 2016/17. U15 - Финал (2002) — Матч 1-га этапа 2 - 1
Тарпеда-БелАЗ Г Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 25 тур 1 - 1
Тарпеда-БелАЗ Г Чэмпіянат Беларусі 2016 — 25 тур 1 - 0
Дынама-Брэст Г Юношеское первенство 2016/17. U17 - Группа "А" (2000) — 8 тур 6 - 0
РЦАР БДУ Г Юношеское первенство 2016/17. U15 - Группа "А" (2002) — 8 тур 2 - 1
Дынама-Брэст Г Юношеское первенство 2016/17. U19 - Группа "А" (1998/99) — 8 тур 0 - 2
РЦАР БДУ Г Юношеское первенство 2016/17. U16 - Группа "А" (2001) — 8 тур 0 - 4
Гарадзея Х Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 26 тур 1 - 2
Гарадзея Х Чэмпіянат Беларусі 2016 — 26 тур 3 - 0
Іслач Х Юношеское первенство 2016/17. U17 - Группа "А" (2000) — 9 тур 1 - 1
Іслач Х Юношеское первенство 2016/17. U19 - Группа "А" (1998/99) — 9 тур 5 - 2
Гарадзея Х Юношеское первенство 2016/17. U16 - Финал (2001) — Матч 1-га этапа 0 - 0
Гарадзея Х Юношеское первенство 2016/17. U15 - Группа "А" (2002) — 9 тур 0 - 0
Гарадзея Х Юношеское первенство 2016/17. U16 - Группа "А" (2001) — 9 тур 0 - 0
Шахцёр Г Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 27 тур 4 - 3
Шахцёр Г Чэмпіянат Беларусі 2016 — 27 тур 1 - 0
Лістапад
Дынама-Мінск Х Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 28 тур 1 - 3
Дынама-Мінск Х Чэмпіянат Беларусі 2016 — 28 тур 2 - 3
Тракай Г Міжнародны таварыскі матч — Каманда «А» 0 - 0
Слуцк Г Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 29 тур 1 - 3
Слуцк Г Чэмпіянат Беларусі 2016 — 29 тур 0 - 0
Нафтан Х Чэмпіянат сярод дублёраў 2016 — 30 тур 3 - 0
Нафтан Х Чэмпіянат Беларусі 2016 — 30 тур 0 - 1