Каляндар

Люты
Мінск Г Таварыскі матч — Каманда «А» 4 - 1
Тарпеда-БелАЗ Г Турнір «Белазавец-2017» — 1 тур 1 - 0
Іслач Н Турнір «Белазавец-2017» — 2 тур 4 - 0
Слонім Х Таварыскі матч — Каманда «Б» (дубль) 0 - 1
Смалявічы СТІ Н Турнір «Белазавец-2017» — 3 тур 1 - 1
Гомель Н Таварыскі матч — Каманда «А» 1 - 0
Прамень Х Таварыскі матч — Каманда «А» 3 - 1
Ліда Х Таварыскі матч — Каманда «А» 3 - 0
Мінск Г Таварыскі матч — Каманда «Б» (дубль) 3 - 1
Баранавічы Х Таварыскі матч — Каманда «А» 6 - 2
Сакавік
Ліда Г Таварыскі матч — Каманда «А» 1 - 6
Дынама-Мінск Х Таварыскі матч — Каманда «Б» (дубль) 0 - 1
Нёман-Б Х Таварыскі матч — Каманда «А» 1 - 1
Смаргонь Х Таварыскі матч — Каманда «Б» (дубль) 2 - 0
Дняпро Н Таварыскі матч — Каманда «А» 0 - 1
Дынама-Брэст Х Таварыскі матч — Каманда «Б» (дубль) 2 - 3
Крумкачы Х Таварыскі матч — Каманда «А» 1 - 0
Тракай Х Міжнародны таварыскі матч — Каманда «А» 2 - 0
Мінск Х Юношеское первенство 2016/17. U17 - Группа "А" (2000) — 10 тур 0 - 0
Мінск Х Юношеское первенство 2016/17. U19 - Группа "А" (1998/99) — 10 тур 1 - 1
Шахцёр Х Юношеское первенство 2016/17. U17 - Группа "А" (2000) — 11 тур 1 - 1
Шахцёр Х Юношеское первенство 2016/17. U19 - Группа "А" (1998/99) — 11 тур 1 - 2
Іслач Х Юношеское первенство 2016/17. U15 - Группа "А" (2002) — 11 тур 5 - 0
Іслач Х Юношеское первенство 2016/17. U16 - Группа "А" (2001) — 11 тур 2 - 3
Красавік
Славія-Мазыр Х Чемпионат дублёров — 1 тур 2 - 2
Славія-Мазыр Х Чэмпіянат Беларусі 2017 — 1 тур 0 - 0
Дынама-Брэст Г Юношеское первенство 2016/17. U16 - Группа "А" (2001) — 12 тур 0 - 1
Дынама-Брэст Г Юношеское первенство 2016/17. U15 - Группа "А" (2002) — 12 тур 0 - 1
Іслач Г Чемпионат дублёров — 2 тур 0 - 1
Граніт-Мікашэвічы Х Юношеское первенство 2016/17. U15 - Группа "А" (2002) — 13 тур 7 - 0
Іслач Г Чэмпіянат Беларусі 2017 — 2 тур 0 - 1
Граніт-Мікашэвічы Х Юношеское первенство 2016/17. U16 - Группа "А" (2001) — 13 тур 2 - 0
РЦАР БДУ Х Юношеское первенство 2016/17. U17 - Группа "А" (2000) — 13 тур 1 - 2
РЦАР БДУ Х Юношеское первенство 2016/17. U19 - Группа "А" (1998/99) — 13 тур 0 - 2
Шахцёр Г Юношеское первенство 2016/17. U16 - Финал (2001) — Матч 1-га этапа 2 - 1
Шахцёр Г Юношеское первенство 2016/17. U15 - Группа "А" (2002) — 14 тур 2 - 3
Шахцёр Г Юношеское первенство 2016/17. U15 - Финал (2002) — Матч 1-га этапа 2 - 3
Мінск Г 6-е молодёжное первенство среди девушек — 1 тур 10 - 0
Шахцёр Г Юношеское первенство 2016/17. U16 - Группа "А" (2001) — 14 тур 2 - 1
Слуцк Х Чемпионат дублёров — 3 тур 1 - 0
Слуцк Г Юношеское первенство 2016/17. U17 - Группа "А" (2000) — 14 тур 3 - 4
Слуцк Г Юношеское первенство 2016/17. U19 - Группа "А" (1998/99) — 14 тур 0 - 2
Слуцк Х Чэмпіянат Беларусі 2017 — 3 тур 2 - 1
Слуцк Х Юношеское первенство 2016/17. U15 - Группа "А" (2002) — 15 тур 1 - 0
Слуцк Х Юношеское первенство 2016/17. U16 - Группа "А" (2001) — 15 тур 0 - 0
Маладзечна Х 6-е молодёжное первенство среди девушек — 2 тур 11 - 0
Дынама-Мінск Г Чемпионат дублёров — 4 тур 4 - 2
Дынама-Мінск Г Чэмпіянат Беларусі 2017 — 4 тур 1 - 0
Гарадзея Х Юношеское первенство 2016/17. U19 - Группа "А" (1998/99) — 15 тур 7 - 0
Славянка Х Жаночы чэмпіянат (Вышэйшая ліга) — 1 тур 1 - 0
Гарадзея Х Юношеское первенство 2016/17. U17 - Группа "А" (2000) — 15 тур 1 - 1
Гомель-СДЮШАР №8 Г 6-е молодёжное первенство среди девушек — 3 тур 0 - 7
Віцебск Х Чемпионат дублёров — 5 тур 0 - 3
РДВАР Г Жаночы чэмпіянат (Вышэйшая ліга) — 2 тур 4 - 0
Віцебск Х Чэмпіянат Беларусі 2017 — 5 тур 1 - 4
Граніт-Мікашэвічы Г Юношеское первенство 2016/17. U19 - Группа "А" (1998/99) — 16 тур 0 - 8
Граніт-Мікашэвічы Г Юношеское первенство 2016/17. U17 - Группа "А" (2000) — 16 тур 0 - 9
Травень
Белкард Г Юношеское первенство 2016/17. U15 - Группа "А" (2002) — 16 тур 0 - 1
Белкард Г Юношеское первенство 2016/17. U16 - Группа "А" (2001) — 16 тур 1 - 2
Дняпро Г Чемпионат дублёров — 6 тур 1 - 1
Дынама-Брэст Х Юношеское первенство 2016/17. U19 - Группа "А" (1998/99) — 17 тур 1 - 1
Дынама-Брэст Х Юношеское первенство 2016/17. U17 - Группа "А" (2000) — 17 тур 2 - 0
Дняпро Г Чэмпіянат Беларусі 2017 — 6 тур 0 - 3
РЦАР БДУ Х Юношеское первенство 2016/17. U15 - Группа "А" (2002) — 17 тур 1 - 0
РЦАР БДУ Х Юношеское первенство 2016/17. U15 - Финал (2002) — Матч 1-га этапа 1 - 0
Нафтан Х Чемпионат дублёров — 7 тур 4 - 0
Нафтан Х Чэмпіянат Беларусі 2017 — 7 тур 2 - 1
Іслач Г Юношеское первенство 2016/17. U17 - Группа "А" (2000) — 18 тур 0 - 3
Гарадзея Г Юношеское первенство 2016/17. U15 - Группа "А" (2002) — 18 тур 0 - 0
Гарадзея Г Юношеское первенство 2016/17. U16 - Группа "А" (2001) — 18 тур 1 - 0
Іслач Г Юношеское первенство 2016/17. U19 - Группа "А" (1998/99) — 18 тур 2 - 1
Гарадзея Г Юношеское первенство 2016/17. U16 - Финал (2001) — Матч 1-га этапа 1 - 0
Тарпеда-БелАЗ Г Чемпионат дублёров — 8 тур 2 - 1
Тарпеда-БелАЗ Г Чэмпіянат Беларусі 2017 — 8 тур 1 - 1
РДВАР Г Юношеское первенство 2016/17. U17 - Группа "А" (2000) — 12 тур 3 - 2
РДВАР Г Юношеское первенство 2016/17. U19 - Группа "А" (1998/99) — 12 тур 7 - 2
Надзея-СДЮШАР №7 Х Жаночы чэмпіянат (Вышэйшая ліга) — 4 тур 0 - 1
Бабруйчанка Х 6-е молодёжное первенство среди девушек — 4 тур 8 - 0
Мінск Г Жаночы чэмпіянат (Вышэйшая ліга) — 5 тур 9 - 0
Крумкачы Х Чемпионат дублёров — 9 тур 4 - 1
Крумкачы Х Чэмпіянат Беларусі 2017 — 9 тур 2 - 0
Зорка-БДУ Г 6-е молодёжное первенство среди девушек — 5 тур 3 - 6
Гарадзея Г Чемпионат дублёров — 10 тур 0 - 5
Мінск Г Юношеское первенство 2016/17. U16 - Финал (2001) — Матч 1-га этапа 2 - 1
Мінск Г Юношеское первенство 2016/17. U15 - Группа "А" (2002) — 10 тур 1 - 0
Мінск Г Юношеское первенство 2016/17. U16 - Группа "А" (2001) — 10 тур 2 - 1
Мінск Г Юношеское первенство 2016/17. U15 - Финал (2002) — Матч 1-га этапа 1 - 0
Гарадзея Г Чэмпіянат Беларусі 2017 — 10 тур 1 - 0
Зорка-БДУ Х Жаночы чэмпіянат (Вышэйшая ліга) — 6 тур 0 - 2
БАЦАР Х 6-е молодёжное первенство среди девушек — 6 тур 4 - 0
Чэрвень
Гомель Г Чемпионат дублёров — 11 тур 0 - 1
Гомель Г Чэмпіянат Беларусі 2017 — 11 тур 2 - 2
БАТЭ Х Юношеское первенство 2016/17. U16 - Финал (2001) — 7 тур 0 - 5
СДЮШАР Трактар Г 6-е молодёжное первенство среди девушек — 7 тур 0 - 9
БАТЭ Х Юношеское первенство 2016/17. U15 - Финал (2002) — 7 тур 0 - 2
Бабруйчанка Г Жаночы чэмпіянат (Вышэйшая ліга) — 7 тур 1 - 0
Дынама-Мінск Г Юношеское первенство 2016/17. U16 - Финал (2001) — 8 тур 3 - 0
Дынама-Мінск Г Юношеское первенство 2016/17. U15 - Финал (2002) — 8 тур 1 - 2
ДЮСШ Юнацтва Х 6-е молодёжное первенство среди девушек — 8 тур 8 - 1
Мінск Х Чемпионат дублёров — 12 тур 0 - 0
Мінск Х Чэмпіянат Беларусі 2017 — 12 тур 3 - 1
Академия футбола Х Юношеское первенство 2016/17. U16 - Финал (2001) — 9 тур 1 - 0
Славянка Г Жаночы чэмпіянат (Вышэйшая ліга) — 8 тур 0 - 1
ФШ ім. М.Мурашка Х Юношеское первенство 2016/17. U15 - Финал (2002) — 9 тур 3 - 1
Дынама-Брэст Г Чемпионат дублёров — 13 тур 2 - 1
Гомель Г Юношеское первенство 2016/17. U16 - Финал (2001) — 10 тур 0 - 1
Гомель Г Юношеское первенство 2016/17. U15 - Финал (2002) — 10 тур 1 - 1
Дынама-Брэст Г Чэмпіянат Беларусі 2017 — 13 тур 0 - 2
РДВАР Х Жаночы чэмпіянат (Вышэйшая ліга) — 9 тур 1 - 8
БАТЭ Х Чэмпіянат Беларусі 2017 — 14 тур 0 - 1
СДЮШАР №1 Г 6-е молодёжное первенство среди девушек — 10 тур 0 - 4
БАТЭ Х Чемпионат дублёров — 14 тур 1 - 2
Надзея-СДЮШАР №7 Г Кубок Республики Беларусь по футболу среди женских команд 2017 — 1/4 фіналу 0 - 3
БАТЭ Г Юношеское первенство 2016/17. U16 - Финал (2001) — 11 тур 2 - 1
БАТЭ Г Юношеское первенство 2016/17. U15 - Финал (2002) — 11 тур 1 - 1
Ліпень
РДВАР Х 6-е молодёжное первенство среди девушек — 11 тур 1 - 9
Шахцёр Г Чемпионат дублёров — 15 тур 1 - 2
Шахцёр Г Чэмпіянат Беларусі 2017 — 15 тур 0 - 0
Надзея-СДЮШАР №7 Г 6-е молодёжное первенство среди девушек — 9 тур 1 - 1
Гомель Х Юношеское первенство 2016/17. U16 - Финал (2001) — 12 тур 0 - 4
СДЮШАР №8 Г Кубак Беларусі — 1/16 фіналу 0 - 7
Гомель Х Юношеское первенство 2016/17. U15 - Финал (2002) — 12 тур 1 - 0
Академия футбола Г Юношеское первенство 2016/17. U16 - Финал (2001) — 13 тур 6 - 0
ФШ ім. М.Мурашка Г Юношеское первенство 2016/17. U15 - Финал (2002) — 13 тур 0 - 1
Дынама-Мінск Х Юношеское первенство 2016/17. U16 - Финал (2001) — 14 тур 1 - 2
Дынама-Мінск Х Юношеское первенство 2016/17. U15 - Финал (2002) — 14 тур 1 - 2
Надзея-СДЮШАР №7 Г Жаночы чэмпіянат (Вышэйшая ліга) — 11 тур 1 - 2
Алмалык Х Міжнародны таварыскі матч — Каманда «А» 1 - 4
Надзея-СДЮШАР №7 Х Кубок Республики Беларусь по футболу среди женских команд 2017 — 1/4 фіналу 4 - 0
Мінск Х Жаночы чэмпіянат (Вышэйшая ліга) — 12 тур 0 - 6
Мінск Х Кубак Беларусі — 1/8 фіналу 1 - 0
Славія-Мазыр Г Чемпионат дублёров — 16 тур 3 - 2
Славія-Мазыр Г Чэмпіянат Беларусі 2017 — 16 тур 1 - 2
Жнівень
Зорка-БДУ Г Жаночы чэмпіянат (Вышэйшая ліга) — 13 тур 11 - 0
Іслач Х Чемпионат дублёров — 17 тур 7 - 0
Іслач Х Чэмпіянат Беларусі 2017 — 17 тур 1 - 1
Слуцк Г Чемпионат дублёров — 18 тур 1 - 4
Слуцк Г Чэмпіянат Беларусі 2017 — 18 тур 1 - 2
Бабруйчанка Х Жаночы чэмпіянат (Вышэйшая ліга) — 14 тур 0 - 11
Дынама-Мінск Х Чемпионат дублёров — 19 тур 3 - 3
Дынама-Мінск Х Чэмпіянат Беларусі 2017 — 19 тур 0 - 1
Віцебск Г Чемпионат дублёров — 20 тур 3 - 2
Віцебск Г Чэмпіянат Беларусі 2017 — 20 тур 2 - 2
Шахцёр Х Юношеское первенство 2017/18. U17 - Группа "А" (2001) — 1 тур 0 - 0
Шахцёр Х Юношеское первенство 2017/18. U16 - Группа "А" (2002) — 1 тур 1 - 3
Мінск Г Юношеское первенство 2017/18. U19 - Группа "А" (1999/2000) — 1 тур 1 - 0
Мінск Г Юношеское первенство 2017/18. U15 - Группа "А" (2003) — 1 тур 3 - 0
Верасень
Дынама-Мінск Г Таварыскі матч — Каманда «А» 1 - 1
Мінск Х Жаночы чэмпіянат (Вышэйшая ліга) — 16 тур 0 - 10
Гарадзея Х Юношеское первенство 2017/18. U15 - Группа "А" (2003) — 2 тур 3 - 2
Слуцк Г Юношеское первенство 2017/18. U17 - Группа "А" (2001) — 2 тур 3 - 0
Слуцк Г Юношеское первенство 2017/18. U16 - Группа "А" (2002) — 2 тур 0 - 1
Зорка-БДУ Г Жаночы чэмпіянат (Вышэйшая ліга) — 17 тур 7 - 1
Белкард Г Юношеское первенство 2017/18. U16 - Группа "А" (2002) — 3 тур 3 - 1
РЦАР БДУ Г Юношеское первенство 2017/18. U19 - Группа "А" (1999/2000) — 3 тур 0 - 2
Дняпро Х Чемпионат дублёров — 21 тур 2 - 1
РЦАР БДУ Г Юношеское первенство 2017/18. U15 - Группа "А" (2003) — 3 тур 0 - 0
Дняпро Х Чэмпіянат Беларусі 2017 — 21 тур 2 - 0
Дынама-Брэст Х Юношеское первенство 2017/18. U17 - Группа "А" (2001) — 4 тур 1 - 0
Нафтан Г Чемпионат дублёров — 22 тур 0 - 0
Дынама-Брэст Х Юношеское первенство 2017/18. U16 - Группа "А" (2002) — 4 тур 1 - 2
Дынама-Брэст Г Юношеское первенство 2017/18. U19 - Группа "А" (1999/2000) — 4 тур 6 - 0
Нафтан Г Чэмпіянат Беларусі 2017 — 22 тур 3 - 2
Слуцк Х Юношеское первенство 2017/18. U15 - Группа "А" (2003) — 4 тур 2 - 0
РЦАР БДУ Х Юношеское первенство 2017/18. U17 - Группа "А" (2001) — 5 тур 1 - 1
РЦАР БДУ Х Юношеское первенство 2017/18. U16 - Группа "А" (2002) — 5 тур 1 - 1
Тарпеда-БелАЗ Х Чемпионат дублёров — 23 тур 4 - 0
Бабруйчанка Г Жаночы чэмпіянат (Вышэйшая ліга) — 18 тур 3 - 0
Іслач Х Юношеское первенство 2017/18. U19 - Группа "А" (1999/2000) — 5 тур 2 - 3
Тарпеда-БелАЗ Х Чэмпіянат Беларусі 2017 — 23 тур 0 - 1
СДзЮШАР Дынама Г Юношеское первенство 2017/18. U15 - Группа "А" (2003) — 5 тур 2 - 1
Крумкачы Г Чемпионат дублёров — 24 тур 3 - 3
Надзея-СДЮШАР №7 Х Жаночы чэмпіянат (Вышэйшая ліга) — 19 тур 1 - 0
Крумкачы Г Чэмпіянат Беларусі 2017 — 24 тур 2 - 2
Академия футбола Х Юношеское первенство 2017/18. U17 - Группа "А" (2001) — 6 тур 1 - 2
Академия футбола Х Юношеское первенство 2017/18. U16 - Группа "А" (2002) — 6 тур 1 - 1
Кастрычнік
Шахцёр Г Юношеское первенство 2017/18. U19 - Группа "А" (1999/2000) — 6 тур 1 - 3
Іслач Г Юношеское первенство 2017/18. U15 - Группа "А" (2003) — 6 тур 0 - 4
Тракай Г Міжнародны таварыскі матч — Каманда «А» 3 - 0
РДВАР Г Жаночы чэмпіянат (Вышэйшая ліга) — 20 тур 4 - 0
Гарадзея Х Юношеское первенство 2017/18. U19 - Группа "А" (1999/2000) — 7 тур 2 - 0
Дынама-Брэст Х Юношеское первенство 2017/18. U15 - Группа "А" (2003) — 7 тур 2 - 2
Гарадзея Г Юношеское первенство 2017/18. U17 - Группа "А" (2001) — 7 тур 1 - 2
Гарадзея Х Юношеское первенство 2017/18. U16 - Группа "А" (2002) — 7 тур 0 - 0
Гарадзея Х Чемпионат дублёров — 25 тур 1 - 0
Гарадзея Х Чэмпіянат Беларусі 2017 — 25 тур 2 - 1
Славянка Х Жаночы чэмпіянат (Вышэйшая ліга) — 21 тур 6 - 1
Мінск Х Юношеское первенство 2017/18. U17 - Группа "А" (2001) — 8 тур 2 - 3
Мінск Х Юношеское первенство 2017/18. U16 - Группа "А" (2002) — 8 тур 0 - 2
Слуцк Г Юношеское первенство 2017/18. U19 - Группа "А" (1999/2000) — 8 тур 1 - 4
Гомель Х Чемпионат дублёров — 26 тур 1 - 1
Белкард Х Юношеское первенство 2017/18. U15 - Группа "А" (2003) — 9 тур 1 - 0
Гомель Х Чэмпіянат Беларусі 2017 — 26 тур 3 - 0
Іслач Г Юношеское первенство 2017/18. U17 - Группа "А" (2001) — 9 тур 2 - 2
Іслач Г Юношеское первенство 2017/18. U16 - Группа "А" (2002) — 9 тур 2 - 5
Академия футбола Х Юношеское первенство 2017/18. U15 - Группа "А" (2003) — 11 тур 0 - 0
Зорка-БДУ Г Кубок Республики Беларусь по футболу среди женских команд 2017 — 1/2 фінала, першы матч 4 - 0
Мінск Г Чемпионат дублёров — 27 тур 1 - 1
Мінск Г Чэмпіянат Беларусі 2017 — 27 тур 0 - 1
Шахцёр Г Юношеское первенство 2017/18. U15 - Группа "А" (2003) — 10 тур 0 - 0
Лістапад
Дынама-Брэст Х Чемпионат дублёров — 28 тур 1 - 1
Зорка-БДУ Х Кубок Республики Беларусь по футболу среди женских команд 2017 — 1/2 фінала, матч у адказ 0 - 1
Дынама-Брэст Х Чэмпіянат Беларусі 2017 — 28 тур 0 - 2
Ягеллония Х Міжнародны таварыскі матч — Каманда «А» 2 - 0
РДВАР Х Юношеское первенство 2017/18. U19 - Группа "А" (1999/2000) — 9 тур 3 - 3
БАТЭ Г Чемпионат дублёров — 29 тур 1 - 2
БАТЭ Г Чэмпіянат Беларусі 2017 — 29 тур 3 - 1
Шахцёр Х Чемпионат дублёров — 30 тур 0 - 2
Шахцёр Х Чэмпіянат Беларусі 2017 — 30 тур 3 - 1