Товарищеский матч
Каманда «А»

23 студзеня - 14:00 (серада)
Гродно, Футбольный манеж (искусственное поле; без трибун). 95 гледачоў
+4°C / электроосвещение. Вход свободный.

Нёман (Гродна)

1:0 — Яблонскі Максім (33’)

2:1 — Забелін Павел (90+1’)

2 - 1 Рух (Брэст)

1:1 — Чиж Максим (61’)

  • Пратакол
  • Відэа
  • Вынікі тура
Склады каманд:
1(31’) 19Курганскі Сяргей (Б) 16Аснин Дмитрий (Б) 1(46’)
48(67’) 25Лешка Яўгеній 11Дыбин Владислав 17(46’)
17(46’) 3Вягера Раман 4Тхагалелов Алексей 19(46’)
5(46’) 14Борисов Дмитрий 14Дземідовіч Аляксандр (К) 3(46’)
23(46’) 7Канцавы Арцём 2Козел Роман 5(46’)
50(46’) 46Лягчылін Аляксей 9Касцючык Антон (11’)18(46’)
24(46’) 87Рудзік Філіп 22Кротов Александр 7(46’)
(33’)95(46’) 16Яблонскі Максім 6Юрин Иван 12(46’)
18(46’) 11Жукоўскі Валерый (К) 13Соловей Андрей 15(46’)
22(60’) 21Еўдакімаў Алег 10Филанович Александр 21(46’)
10(46’) 31Рассадкін Глеб 20Дземідовіч Вадзім 8(46’)
Запасныя:
19(31’)16(71’) 1Шышлоў Максім (Б) 1Нечаев Александр (Б) 16(46’)
1(71’) 16Маліеўскі Артур (Б) 3Колпачук Илья 14(46’)
14(46’) 5Зубкоў Руслан 5Шубович Владислав 2(46’)
31(46’) 10Лукашын Антон 7Мулькевич Дмитрий 22(46’)
3(46’) 17Горбач Андрэй 8Букаткин Никита 20(46’)
11(46’)(90+1’) 18Забелін Павел 9Морозов Владислав 15(81’)
21(60’) 22Копач Даніл 12Пампуха Павел 6(46’)
7(46’) 23Чабатарэнка Яўген 15Орешкевич Ярослав 13(46’)9(81’)
87(46’) 24Якімаў Андрэй 17Герман Дмитрий 11(46’)
25(67’) 48Белевич Алексей 18Сибилёв Дмитрий 9(46’)
46(46’) 50Лукашэвіч Максім 19Ясюкевич Владислав 4(46’)
16(46’) 95Цеслюкевіч Павел 21Чиж Максим 10(46’)(61’)
Галоўныя трэнеры:
Кавалевіч Ігар Зыгмантович Андрей
Памочнікі трэнера і афіцыйныя асобы:
Бацюта Павел Челмодеев Андрей
Кірэня Алег Демешко Александр
Шляхавы Сяргей Цеван Андрей
Лазаковіч Юрый Астапчик Сергей
Малышка Іван Шумко Андрей
Шабуня Алексей
Галоўны суддзя:
Доля Дзмітрый
Суддзі на лініі:
Гидревич Сергей (Гродно) Дорош Виталий (Гродно)

Форма команд: серые майки, чёрные трусы — тёмно-синие майки, голубые трусы.

Агляд

Матч

 

Нёман 0-2 Прамень
Гарадзея 3-1 Нёман
Нёман 1-4 Тарпеда
Нёман 1-0 Тарпеда
Нёман 4-3 Мінск
Нёман 0-0 Ліда
Нёман 3-1 Рух
Нёман 1-0 Смаргонь
Беларусь U21 0-3 Нёман
Нёман 0-0 Ліда