Юношеское первенство 2019/20. U15 - Лига юношей. Группа Запад (2005)
4 тур

22 верасня - 13:00 (нядзеля)
U15 - Лига Юношей - Группа "Запад". 50 гледачоў
+19°C / электроосвещение. Вход свободный.

Нёман (Гродна)

1:0 — Зеленский Илья (1’)

2:0 — Юркевич Александр (5’)

3:0 — Русских Андрей (7’)

4:0 — Юркевич Александр (9’)

5:0 — Решкевич Павел (11’)

6:0 — Василькевич Марат (18’)

7:0 — Русских Андрей (19’)

8:0 — Вяк Денис (22’)

9:0 — Русских Андрей (30’)

10:0 — Русских Андрей (32’)

11:0 — Русских Андрей (36’)

12:0 — Зеленский Илья (44’)

13:0 — Ребус Иван (47’)

14:0 — Русских Андрей (59’)

15:0 — Русских Андрей (61’)

16:0 — Ребус Иван (63’)

16 - 0 Смаргонь (Смаргонь)
  • Пратакол
  • Вынікі тура
Склады каманд:
1(36’) 16Спас Владислав (Б) 13Бондаренко Родион (Б)
(18’)17(36’) 3Василькевич Марат 2Пацевич Егор
15(36’) 4Ходарцевич Артём 3Гром Кирилл 7(36’)
12(45’) 5Семёнов Антон 4Шатько Арсений 6(67’)
(22’)7(36’) 8Вяк Денис 9Балахомский Максим
(5’)(9’)19(36’) 9Юркевич Александр 10Янч Даниил (К)
(7’)(19’)(30’)(32’)(36’)(59’)(61’) 10Русских Андрей 11Косевич Назар
(1’)(44’)18(45’) 11Зеленский Илья 14Чистобаев Станислав 20(48’)
13Кацынель Максим (К) 15Лопатин Павел
(11’)6(36’) 14Решкевич Павел 17Орехов Даниил
20Курадовец Александр 19Курак Назар
Запасныя:
16(36’) 1Миськевич Денис (Б) 1Олесик Сергей (Б)
2Васильев Артём 22Матусевич Никита (Б)
14(36’)(47’)(63’) 6Ребус Иван 6Сергеенко Максим 4(67’)
8(36’) 7Лукашевич Валерий 7Харченко Филипп 3(36’)
5(45’) 12Котин Матвей 18Орлов Алексей
4(36’) 15Гук Максим 20Рубан Захар 14(48’)
3(36’) 17Юрчевский Родион 21Соколов Владислав
11(45’) 18Герус Павел 23Портянко Александр
9(36’) 19Решкевич Леонид 25Грохольский Виктор
Галоўныя трэнеры:
Барычэўскі Дзяніс Страшинский Виктор
Памочнікі трэнера і афіцыйныя асобы:
Пятроў Уладзімір Атрошко Сергей
Галоўны суддзя:
Обелевский Алексей (Гродно)
Суддзі на лініі:
Прокопович Алексей (Гродно) Юцевич Анна (Гродно)

Форма команд: серые майки и трусы — зелёные майки, синие трусы.

БАТЭ 3-0 Белкард
Ліда 0-0 Баранавічы