Товарищеский матч
Каманда «А»

22 студзеня - 15:00 (субота)
Гродно, Футбольный манеж (вместимость – 378). 280 гледачоў
+5°C / электроосвещение. Вход свободный.

Нёман (Гродна)

1:1 — Лягчылін Аляксей (15’)

2:1 — Жукоўскі Валерый (29’)

3:2 — Сучкоў Антон (79’)

3 - 3 Дынама-Брэст (Брэст)

0:1 — Гарананга Мунаше (5’)

2:2 — Лаврищев Дмитрий (66’)

3:3 — Сануси Мухтар Абайоми (88’, пен)

  • Пратакол
  • Трансляцыя
  • Вынікі тура
Склады каманд:
19(46’) 1Маліеўскі Артур (Б) 1Сямук Родион (Б) 16(46’)
25(46’) 4Васильев Андрей 20Ковальчук Максим 78(46’)
(15’)81(46’) 46Лягчылін Аляксей 88Милютин Вадим 32(46’)
5(46’) 20Садаўнічы Іван 72Гарананга Мунаше (5’)
71(46’) 96Анюкевіч Аляксандр 9Колпачук Илья 17(46’)
21(46’) 24Якімаў Андрэй 95Иван Давид (К) 11(46’)
77(46’) 49Шукураў Алімардон 4ИНП . 27(46’)
9(46’) 88Савіцкі Павел 10Колпаков Максим 19(46’)
(29’)17(46’) 11Жукоўскі Валерый (К) 24ИНП . 8(46’)
18(46’) 7Пасевіч Раман 13Сацук Павел 90(46’)
14(46’) 10Грыбоўскі Раман 29Козел Евгений 14(46’)
Запасныя:
1(46’) 19Курганскі Сяргей (Б) 16Козакевич Михаил (Б) 1(46’)
4(46’)44(68’) 25Яцкевіч Уладзіслаў 8Тихоновский Сергей 24(46’)
46(46’) 81Семенчук Евгений 11Лотыш Максим 95(46’)(58’)
20(46’) 5Пархоменка Ягор 14Сугак Владислав 29(46’)
96(46’)(79’) 71Сучкоў Антон 17Седько Артём 9(46’)
88(46’) 9Краўцоў Максім 19Шемрук Андрей 10(46’)
7(46’) 18Ёдгоров Далер 27Сануси Мухтар Абайоми 4(46’)(88’)
11(46’) 17Зубовіч Ягор 32Ясюкевич Владислав 88(46’)
24(46’)2(75’) 21Сидибе Гвисмо Заи 90Лаврищев Дмитрий 13(46’)(66’)
10(46’)29(68’) 14Коне Сейду Баки 78Юдчиц Евгений 20(46’)
49(46’) 77Варакса Уладзіслаў
25(68’) 44Мазурыч Альфрэд
14(68’) 29Журневіч Васілій
21(75’) 2Сакута Яўгені
Галоўныя трэнеры:
Кавалевіч Ігар Ковальчук Сергей
Памочнікі трэнера і афіцыйныя асобы:
Скоробогатько Андрей
Кірэня Алег
Суліма Аляксандр
Лазаковіч Юрый
Малышка Іван
Галоўны суддзя:
Васкабойны Дзяніс (Гродно)
Суддзі на лініі:
Якуцевич Станислав (Гродно) Пугач Эдуард (Гродно)

Форма команд: жёлто-зелёные майки, зелёные трусы - синие майки и трусы.

Дынама-Брэст 0-1 Нёман
Нёман 4-1 Слуцк
Энэргецік-БДУ 2-2 Нёман