Юношеское первенство 2019/20. U16 - Высшая Лига (2004)
11 тур
2 лістапада - 15:30 (субота)
Гродно, Футбольный манеж (искусственное поле; без трибун).
85 гледачоў
+3°C / электроосвещение. Вход свободный.
Нёман (Гродна)
1:0 — Чаравач Вадзім (9’) 2:0 — Падзялінскі Данііл (10’) 3:0 — Сідорык Ягор (19’) 4:1 — Томчык Арсеній (58’) 5:1 — Бялоў Канстанцін (80+1’) |
5 - 1 |
БАТЭ (Барысаў)
3:1 — Петрович Александр (36’) |
- Пратакол
- Вынікі тура
Склады каманд: | |||
---|---|---|---|
16Гружэўскі Аляксандр (Б) | 48Юдчиц Никита (Б) | 16(23’) | |
13(74’) | 2Дабко Дамінік | 2Нескромный Никита | 6(57’) |
3Пара Віталі (К) | 4Шумский Ян | ||
20(61’) | 4Савчук Олег | 9Петрович Александр | (36’)14(62’) |
(45’)15(61’) | 5Кевейша Вадзім | 10Князев Олег | 8(57’) |
17(71’) | 6Танкевіч Уладзімір | 13Соболь Тимофей | |
9(41’) | 7Пятроў Ягор | 15Киселёв Вадим | 12(26’) |
(9’)14(41’) | 10Чаравач Вадзім | 18Шкондин Андрей | |
(10’) | 12Падзялінскі Данііл | 20Денисик Филипп | 3(49’) |
11(41’) | 18Балтрукевіч Андрэй | 22Вергейчик Данила (К) | |
(19’)(20’)8(41’) | 19Сідорык Ягор | 24Чуевский Егор | |
Запасныя: | |||
1Адаменя Цімафей (Б) | 16Тарасевич Даниил (Б) | 48(23’) | |
19(41’)(80+1’) | 8Бялоў Канстанцін | 30Скопец Арсений (Б) | |
7(41’) | 9Ланцэвіч Матвей | 3Аносович Иван | 20(49’) |
18(41’) | 11Глушань Максім | 6Степанович Даниил | 2(57’) |
2(74’) | 13Карпук Цімафей | 7Ляхнович Иван | |
10(41’)(58’) | 14Томчык Арсеній | 8Колосовский Платон | 10(57’) |
5(61’) | 15Жылінскі Цімафей | 12Шавлюкевич Станислав | 15(26’)17(49’) |
6(71’) | 17Тарашчык Арсеній | 14Коцкий Тимофей | 9(62’) |
4(61’) | 20Лойка Захарый | 17Синькевич Артемий | 12(49’) |
Галоўныя трэнеры: | |
---|---|
Бялава Іван | Баранов Александр |
Памочнікі трэнера і афіцыйныя асобы: | |
Белезяка Марат | Шимко Виталий |
Харлан Игорь | |
Галоўны суддзя: | |
Красников Сергей (Гродно) | |
Суддзі на лініі: | |
Кузьміцкі Арцём (Гродно) Малышко Андрей (Гродно) |
Форма команд: серые майки и трусы — синие майки, жёлтые трусы.
Акадэмія футболу АБФФ | 0-1 | Гомель |
РЦАР БДУ | 1-0 | Белшына |
Дынама-Мінск | 4-2 | Іслач |
Дняпро | 5-1 | Смолевичи |
Хваля-ДзЮСШ | 2-5 | Шахцёр |
Дынама-Брэст | 1-2 | Мінск |