«Нёман»-д — «Дняпро»-д - 2:1 Вярнуцца да спісу

У першым крузе першынства дублёраў гродзенцы на выездзе згулялі ўнічыю 1:1 (Кандратовіч 83 – Сенкель 72).

Прапусціўшы мяч у першым тайме гродзенцы змаглі ў другой палове сустрэчы не толькі адыграцца, але і забіць пераможны мяч. За 14 хвілін да заканчэння асноўнага часу жоўта-зялёным атрымалася рэалізаваць стандарт. Пасля падачы з кутавога Ягора Главіцкага галавой забіў Андрэй Горбач. Праз 6 хвілін пераможны гол на свой рахунак запісаў Дзяніс Васкабойны, забіў мяч у сетку з 15-ці метраў.

НЁМАН-д (Гродна) — ДНЯПРО-д (Магілёў) – 2 : 1 (0 : 1)

НЁМАН: Шышлоў – Яблонскі, Кантарыя, Горбач, Анюкевіч – Мякіш, Сырыська - Кругленя, (к) Хлебасолаў, Сакута, Бомбель. Запасныя гульцы: Баярчук – Вегеря, Бяценя, Васкабойны, Зубрыцкі, Главіцкі, Пілец.

ДНЯПРО: Белоў – Маскалёў, Казакоў, Пашкевўч, Нечаеў, Канцавы, Алексеенка, (к) Грачыха, Красноў, Гусеў, Федосаў. Запасныя гульцы: Валадзькоў – Карман, Лебедзеў, Бабчонак, Дарашэнка, Бурнос.

Галы: 0:1 — Грычыха (27), 1:1 — Горбач (76-г, пас – Я.Главіцкі, з кутавога), 2:1 — Васкабойны (82, пас – К.Пілец)